f

Psycholog i psychiatra - poradnia Julia Katowice

Wewnętrzne problemy, które tkwią w psychice, potrafią skutecznie wpłynąć na nasze życie. Powstała w 2005 roku w Katowicach, Poradnia „Julia”, to miejsce, w którym znajdziecie Państwo pomoc w zakresie seksuologii oraz psychiatrii. Problemy sfery seksualnej oraz psychicznej, dotykają coraz większej części społeczeństwa, do czego przyczynia się m. in. stres wynikający z tempa życia (i związana z tym nieumiejętność relaksacji), choroby cywilizacyjne (nasilające się wraz z wiekiem), uzależnienia, ale także niewłaściwa edukacja dotycząca aktywności seksualnej i zdrowia psychicznego. Dlatego też nie warto unikać pomocy, a skorzystać z indywidualnej terapii psychiatrycznej, seksuologicznej i psychologicznej. Psychiatra, seksuolog i psycholog to osoby, które nie tylko pomogą poznać przyczyny zaburzeń, ale i wskażą odpowiednią drogę ich rozwiązania.


Wizyta u psychiatry

Szybkie tempo życia, stres, różnego rodzaju napięcia oraz brak czasu na odpowiedni wypoczynek negatywnie wpływają nie tylko na nasze zdrowie fizycznie, ale również obniżają kondycję psychiczną. W XXI wieku drastycznie wzrosła liczba osób z problemami emocjonalnymi, które nie potrafią bądź nie wiedzą jak sobie z nimi poradzić. Doświadczony specjalista z pewnością zidentyfikuje trudności, które Cię trapią, odnajdzie genezę ich powstania i pomoże je rozwiązać. W naszej poradni znajdziesz profesjonalną pomoc psychiatry, seksuologa oraz psychologa, którzy pomogą Ci rozwiązać Twoje problemy. W naszej poradni przyjmujemy pacjentów prywatnie, gwarantujemy im pełną dyskrecję, komfort, szacunek, pełne zrozumienie oraz rozwiązanie Twojego problemu. Wspólnymi siłami z pewnością zdziałamy wiele, by przywrócić Tobie codzienną radość życia.

W Poradni „Julia” w sposób przystępny i zrozumiały wyjaśnimy Państwa problemy i pomożemy w ich rozwiązaniu.

Poradnia psychologiczna w Katowicach

Psychiatra Katowice depresja Seksuolog Śląsk Seksuolog Katowice Lekarze psychiatra Gabinet psychologiczny Katowice Psychiatra Katowice depresja Poradnia psychologiczna Katowice Seksuolog Katowice
obraz w tle: "Motyl" (Małgorzata Niegel)